Gizlilik Politikası

Kullanım Şartı

Gökçeler Soğutma Sanayi

Bu web sitesinde bulunan tüm materyallerin (yazı, görüntü, ses, vb.) yayın ve kullanım hakları Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. ye aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz, kar amacıyla dağıtımı yapılamaz.

İşbu gizlilik beyanı ("Gizlilik Beyanı"), web sitemizi kullanırken kullanıcılara ilişkin ne tür bilgilerin Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. tarafından alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır. Ayrıca işbu Gizlilik Beyanı çerçevesinde bu bilgilerin doğruluğunun sizin tarafınızdan nasıl denetlenebileceği ve istediğinizde Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. ´ye başvurarak bu bilgilerin silinmesini nasıl sağlayabileceğiniz belirtilmektedir. Söz konusu bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun olarak işlenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü işlem Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. tarafından yerine getirilecektir.

Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Beyanı"nda yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve işlenmesi

Site içerisinde bulunan çeşitli iletişim formları aracılığı ile sağlanan bu bilgiler (isim, adres, telefon, eposta, vb. ) üçüncü şahıslar tarafından kullanımına izin verilmez, satılmaz, kiralanmaz, paylaşım amacıyla dağıtımı yapılmaz, yasal işlemler haricinde bu bilgilerin saklanılacağı taahhüt edilir.

Toplanan bilgiler şirket bünyesindeki müşteri kitlesi veri tabanlarında saklanır ve haber gönderimi, kampanya duyuları, e bültenler, işe alım, iletişim vb. amaçlar için kullanılır. Tarayıcınızın bırakmış olduğu çeşitli kullanım ve özellik bilgileri de aynen formlar aracılığı ile sağlanan bilgiler gibi saklanır.

Site içerisinde sunulan çeşitli web sitesi linklerinin içeriğinden, kullanıcılarından bilgi alma metotlarından ve gizlilik ve kullanım koşullarından Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. sorumlu değildir. Bu linkler tamamen site kullanıcılara bilgi vermek, kullanımı kolaylaştırmak amacıyla verilmektedir.

İşbu Gizlilik Beyanı´na ilişkin olası değişiklikler bu sayfada yayımlanacaktır. Bu çerçevede, size ait hangi bilgilerin saklandığına ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına dair güncel olarak bilgi almanıza olanak sağlanacaktır.

Gizlilik Bildirimi

Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz. Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

• Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,

• Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

• İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek,

• Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz. Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Gökçeler İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş. nin Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Algılama Öğeleri

Biz, bazı üçüncü taraflarla birlikte, cihazınızdaki bilgileri sunucuya ileten ve Web İşaretçileri (veya "piksel etiketleri") olarak bilinen teknolojileri de kullanabiliriz. Web İşaretçileri çevrimiçi içerikler, videolar ve e-postalar içine gömülebilir ve bir sunucunun cihazınızdaki belli tip bilgileri okumasını, belli bir içeriği veya özel bir e-posta mesajını ne zaman görüntülediğinizi bilmesini ve web işaretçisini görüntülediğiniz zamanı ve tarihi ve cihazınızın IP adresini belirlemesini sağlayabilir.

Hizmetlerimize erişim sağlayarak ve Hizmetlerimizi kullanarak, cihazlarınızda çerezlerin, diğer yerel saklama teknolojilerinin, web işaretlerinin ve diğer bilgilerin saklanmasına ve ayrıca söz konusu çerezlere, diğer yerel saklama teknolojilerine, web işaretçilerine ve diğer bilgilere tarafımızca ve yukarıda belirtilen üçüncü taraflarca erişim sağlanmasına onay vermektesiniz.

Sosyal Medya Eklentilerinin Kullanımı

Sosyal ağlar facebook.com, Twitter eklentileri ve Google+ ("eklentiler") web sayfalarımıza gömülebilir. İlgili servisler Facebook Inc., Twitter Inc. ve Google Inc. ("servis sağlayıcılar") şirketleri tarafından sağlanır.

Facebook, Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, ABD ("Facebook") tarafından işletilmektedir.

Facebook eklentileri ve görünümlerini gözden geçirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://developers.facebook.com/docs/plugins

Twitter, Twitter Inc., 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, CA 94103, ABD tarafından işletilmektedir. Twitter butonları ve görünümlerini gözden geçirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://twitter.com/about/resources/buttons

Google+, Google Inc., 1545 Charleston Rd, Mountain View, CA 94043, ABD tarafından işletilmektedir. Butonları ve görünümlerini gözden geçirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://developers.google.com/+/web/buttons-policy

Bu tarz bir entegrasyon bu tarz eklentiler içeren web sitelerine, web sitemiz içerisinden eriştiğinizde, otomatik olarak servis sağlayıcıların sunucularıyla bağlantı kurmanızı sağlar. Sadece bu eklentileri etkinleştirmeniz durumunda veri aktarımına izin vermiş olursunuz ve tarayıcı servis sağlayıcıların sunucularına doğrudan bir bağlantı oluşturur. Çeşitli eklentilerin içeriği ardından ilgili servis sağlayıcı tarafından doğrudan tarayıcınıza aktarılır ve ardından ekranınızda görüntülenir.

Facebook ya da Twitter tarafından veri toplanması ve kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgilere ve bu şartlar altında gizliliğinizi korumak için faydalanabileceğiniz haklar ve olasılıklara servis sağlayıcının veri koruma/gizlilik tavsiyeleri altından ulaşabilirsiniz.

Veri koruma/Facebook tarafından yayınlanan gizlilik tavsiyesi:http://www.facebook.com/policy.php

Veri koruma/Twitter tarafından yayınlanan gizlilik tavsiyesi: https://twitter.com/privacy

Veri koruma/Google+ tarafından yayınlanan gizlilik tavsiyesi: https://www.google.com/policies/privacy

İletişim ve Bilgilendirme

Her türlü sorunuz için lütfen bizimle aşağıdaki adresten iletişime geçiniz:

İletişim